Noteikumi

Performance Challenge – izaicini sevi pozitīvām pārmaiņām un laimē 1000 EUR!

1. Performance Challenge

1.1. Performance Challenge ir sociāls projekts ar mērķi tā dalībniekiem izaicināt sevi pozitīvām pārmaiņām, pievēršoties aktīvai sportošanai un pārdomātai diētai, kā arī, atspoguļojot to kādā no zemāk minētajiem sociālo mediju kontiem.

2. Performance Challenge mērķis un dalībnieki.

2.1. Performance Challenge mērķis ir ikvienam izaicināt sevi pozitīvām pārmaiņām – zaudēt lieko svaru vai pieaudzēt muskuļu masu, izpildot pasākuma ietvaros dotos diētas un fizisko aktivitāšu uzdevumus un norādījumus, kā arī pamudināt iesaistīties citus dalībniekus un atbalstītājus, daloties ar gūtajiem panākumiem, grūtībām un informāciju sociālajos tīklos.
2.2. Performance Challenge ir tiesīgas piedalīties personas, kuras sasniegušas 18 gadu vecumu, kuru ģimenes ārsts vai cits līdzvērtīgs fiziskās veselības speciālists ir devis atļauju (to nav nepieciešams uzrādīt) un kuras reģistrējušas savu profilu sociālajā tīklā  Facebook.com, atbilstoši facebook.com lietošanas noteikumiem.

3. Performance Challenge organizators:

SIA "INSPIRED DIGITAL", reģistrācijas Nr. 40103187728, juridiskā adrese Tērbatas iela 30, Rīga, 

4. Performance Challenge norises laiks un vieta.

4.1. Performance Challenge notiek tiešsaistes režīmā interneta vietnē challenge.lv, sociālajā tīklā facebook.com un instagram.com no 2016.gada 04.janvāra - 31.martam, katru dienu. Performance Challenge ir sadalīts 3 posmos:
4.1.1. 04.-14.janvāris – dalībniekiem ir iespēja reģistrēties lapā challenge.lv;
4.1.2. 18.-31.janvāris – dalībnieki lapā challenge.lv iepazīstas ar saviem diētas un fizisko aktivitāšu plāniem un sākas Performance Challenge aktivitātes
4.1.3. 01.02.- Beidzas reģistrācija, lietotāji,kas līdz šim reģistrējušies turpina piedalīties Performance Challenge
4.1.4. 04.04.-08.04. – tiek noteikts uzvarētājs.
4.1.5. 08.04. – uzvarētāja apbalvošana.

5. Reģistrēšanās Performance Challenge.

5.1. Piedalīšanās Performance Challenge ir bezmaksas.
5.2. Reģistrējoties Performance Challenge interneta vietnē challenge.lv, dalībnieks aizpilda anketu, kurā norāda savu dzimumu, vecumu, svaru, fiziskās sagatavotības līmeni un vienu no diviem mērķiem – audzēt muskuļu masu vai zaudēt lieko svaru. Dalībnieks iesniedz lapā challenge.lv arī savas fotogrāfijas, kurās redzams no sāniem un priekšas plānā, pieguļošā apģērbā vai apakšveļā, lai maksimāli labi varētu vizuāli novērtēt ķermeņa figūras aprises. Dalībnieks pats atzīmē, vai vēlas, lai šie attēli būtu redzami arī publiski, vai tikai vietnes administratoram un kampaņas fitnesa trenerim.
5.3. Anketas netiks publiskotas un to vienīgais mērķis – reģistrēt aktivitātes dalībniekus, izstrādāt diētas un fizisko aktivitāšu plānu, lai virzītos uz izvirzīto mērķi
5.4. Attēli tiek izmantoti tikai pasākuma noslēgumā, lai novērtētu sasniegto progresu. Dalībnieks piekrīt, ka uzvaras gadījumā šie attēli tiek publiskoti.
5.5. Iegūtie anketas dati tiks izmantoti tikai un vienīgi šīs kampaņas ietvaros un 30 dienu laikā pēc kampaņas norises noslēguma pasākuma tiks dzēsti

6. Performance Challenge noteikumi.

6.1. Performance Challenge ietvaros 16.01.2016. reģistrētie dalībnieki vietnē challenge.lv saņem savu ikdienas diētas un fizisko aktivitāšu plānu laika periodam no 01.02.2016.-31.03.2016. jeb 60 dienām. Ja dalībnieks var uzsākt treniņa plānu, to var sākt darīt ātrāk, jau no 18.01. Kad lietotājs pievienojis pirmo bildi Foto uzdevumam, tam ir laiks 60 dienas, to pildīt.

6.1.1 Gadījumā, ja dalībnieks savu foto uzdevumu ir uzsācis jau no 18.01, tam ir 60 dienas lai to izpildītu (līdz 11.03)

6.1.2 Gadijumā, ja dalībnieks savu foto uzdevumu ir uzsācis 01.02, tad arī ir dotas 60 dienas, lai foto uzdevumu izpildītu (līdz 31.03)
6.2. Dalībnieks visā aktivitātes laikā pēc iespējas ievēro individuālos uztura un fizisko aktivitāšu plānus.
6.3. Papildus sava individuālā plāna ievērošanai, dalībnieki vairākas reizes nedēļā saņem jaunus uzdevumus kuru izpildes pierādījums būs attiecīga fotogrāfija, piem., nofotografē savas brokastis un ievieto attēlu savā instagram.com vietnē, un uzdevumu izpildes rezultātā saņem punktus. Lai fotogrāfijas tiktu ieskaitītas kampaņas ietvaros, tās jāidentificē ar norādītajiem mirkļbirku #PerformanceChallenge
6.3.1. Attēls kurš augšupielādēts mājas lapā un, kurā redzams arī pats dalībnieks, saņem 2 punktus.
6.3.2. Attēls kurš augšupielādēts mājas lapā un, kurā nav redzams arī pats dalībnieks, saņem 1 punktu.

6.3.3. Attēls kurš ievietos instagram ar mirkļbirku #performancechallenge , kurā nav redzams arī pats dalībnieks, saņem 2 punktu.

6.3.4. Attēls kurš ievietos instagram ar mirkļbirku #performancechallenge, kurā redzams arī pats dalībnieks un bilde publicēta Instagram saņem 3 punktus

6.3.5. Maksimālais punktu skaits, ko lietotājs nedēļā var saņemt 15 punktus.

6.4. Vietnē challenge.lv sadaļā “Jautājumi un atbildes” dalībnieki var uzdot ar diētu un aktivitāšu plānu saistītus jautājumus profesionālam fitnesa trenerim un šie jautājumi nav redzami citiem dalībniekiem. Konkrēti fitnesa trenerim uzdotie jautājumi tiek atbildēti 12 stundu laikā. Šajā sadaļā var uzdot jautājumus arī publiski, uz tiem var atbildēt visi reģistrētie dalībnieki un uz šādiem jautājumiem fitnesa treneris atbild pēc izvēles.
6.5. Fitnesa treneris un/vai organizators patur tiesības publicēt uzdotos jautājumus un atbildes sadaļā “Biežāk uzdotie jautājumi”, nenorādot jautājumu uzdevēju identitāti.
6.6. Pēc organizatoru uzaicinājuma Performance Challenge piedalās arī dalībnieki, kuru galvenais mērķis ir būt aktīviem kampaņas dalībniekiem un rādīt piemēru citiem dalībniekiem, kā arī iedvesmot un motivēt citus. Šie dalībnieki nepiedalās cīņā par balvām.
6.7 Performance Challenge noslēgumā 31.03.2015. interneta vietnē challenge.lv, dalībnieks iesniedz savas fotogrāfijas, kurās redzams no sāniem un priekšas plānā, pieguļošā apģērbā vai apakšveļā, lai maksimāli labi varētu vizuāli novērtēt ķermeņa figūras aprises. Dalībnieks pats atzīmē, vai vēlas, lai šie attēli būtu redzami arī publiski, vai tikai vietnes administratoram un kampaņas organizētāju pārstāvim. Attēli tiek izmantoti tikai lai novērtētu sasniegto progresu ar mērķi izcelt šī dalībnieka sniegumu, ja dalībnieks piekrīt. Uzvaras gadījumā šie attēli tiek publiskoti.
6.8. Performance Challenge dalībnieks pats uzņemas atbildību par sava veselības stāvokļa atbilstību konkrētas diētas ievērošanai un fizisko aktivitāšu veikšanai. Pēc reģistrācijas un diētas un fizisko aktivitāšu plāna saņemšanas dalībnieks pārliecinās, par šī plāna piemērotību savam veselības stāvoklim un nepieciešamības gadījumā konsultējas ar savu ģimenes ārstu. Performance Challenge organizatori neuzņemas atbildību par gūtajām traumām vai diētas radītajiem veselības traucējumiem.
Izstrādātā programma paredzēta fiziski veselām personām un to ievērojot veselības problēmām nebūtu jārodas.

6.9. Piekrītot noteikumiem, lietotājs piekrīt, ka viņa dati tiks uzglabāti un apstrādāti saskaņā ar LR spēkā esošajiem normatīvajiem aktieim. 

7. Performance Challenge uzvarētāji.

7.1. Katru nedēļu tiks noteikts viens vai vairāki nedēļas favorīti – dalībnieki ar attiecīgajā nedēļā iegūto vislielāko punktu skaitu par uzdevumu izpildi – kuri saņems pārsteiguma balvas no organizatoriem.
7.2. Galīgais Performance Challenge uzvarētājs tiks noteikts pēc pasākuma laikā iegūto punktu kopsummas. Uzvar dalībnieks ar lielāko punktu skaitu.
7.3. 50 (piecdesmit) dalībnieki, kuri pēc pasākuma laikā iegūto punktu kopsummas, būs līderi, iegūst tiesības piedalīties Performance Challenge fināla pasākumā, kas notiks klātienē sporta zālē, kuras adrese un pasākuma norises laiks tiks izziņoti minētajiem dalībniekiem individuāli.
7.4. Gadījumā, ja kāds no dalībniekiem, kurš pēc iegūto punktu kopsummas atrodas līderos, taču atsakās piedalīties klātienē notiekošajā Performance Challenge finālā, šīs tiesības pāriet pie nākošā spēlētāja ar visaugstāko punktu kopsummu.

8. Balvas.

8.1. Performance Challenge laikā katras nedēļas uzvarētājs un/vai vairāki aktīvākie dalībnieki saņems pārsteiguma balvas no organizatoriem.
8.2. Pirms balvas saņemšanas ar katru uzvarētāju individuāli sazināsies Performance Challenge organizētāji uz dalībnieka iepriekš reģistrēto sociālo mediju kontu.
8.3. Katras nedēļas uzvarētāju, kā arī veicināšanas balvu ieguvēju sarakts būs pieejams challenge.lv
8.4. Dalībnieki balvas varēs saņemt pēc individuālas vienošanās, sazinoties ar katru balvu saņēmēju personīgi.
8.5. Performance Challenge galvenā balva – EUR 1000 (viens tūkstotis eiro) tiks pasniegta noslēguma pasākumā klātienē.
8.6. Balvas, kuras nav naudas balvas, nav saņemamas naudā vai apmaināmas pret citiem priekšmetiem. Neizmantoto un/vai nepieprasīto balvu vērtība netiks atlīdzināta.

9. Tehniskais nodrošinājums un Interneta pieslēgums.

9.1. Par tehnisko nodrošinājumu un pietiekamas kvalitātes Interneta pieslēgumu, lai varētu piedalīties Performance Challenge, ir atbildīgs Performance Challenge dalībnieks. Par Performance Challenge vietnes challenge.lv tehnisko darbību atbild SIA “Inspired Digital”.
9.2. Performance Challenge organizatori neuzņemas atbildību par iespējamiem Interneta pieslēguma traucējumiem, vietnes challenge.lv servera darbības problēmām vai trešo pušu izraisītiem tehniskajiem traucējumiem.
9.3. Punktos 7.1. un 7.2. minēto apstākļu rezultātā zaudētos Performance Challenge punktus organizatori neatgriež un nekompensē.

10. Izslēgšana no Performance Challenge, dalībnieka bloķēšana

10.1. Performance Challenge organizatori bez iepriekšēja brīdinājuma un paskaidrojumiem var izslēgt no Performance Challenge dalībnieku, ja:
10.1.1. lapas challenge.lv jautājumu/atbilžu sadaļā izmanto necenzētu leksiku;
10.1.2. tiek konstatētas krāpšanās pazīmes (apzināti uzlabotas fotogrāfijas, svešas izcelsmes fotogrāfiju uzdošana par savējām u.tml.);
10.2. Performance Challenge organizatori patur tiesības 8.1. punktā minētajos gadījumos bloķēt dalībnieka piekļuvi Performance Challenege pasākuma vietnēm kopumā.

Neskaidrību un jautājumu gadījumā rakstīt uz ar norādi „Performance Challenge” vai uzdod mums savu jautājumu Performance Challenge Facebook.com lapā.